::::::: o autorach serwisu :::::::


Slafko - jak się pewnie domyślacie, w serwisie pełnię rolę pana i władcy, czyli potocznie mówiąc webmastera. Odpowiedzialny jestem za ten wkórwiająco niebieski design, oraz stronę techniczną. Wszelkie uwagi odnośnie niewłaściwego działania serwisu należy kierować właśnie do mnie.

Nieco faktów z życia prywatnego: Poczęty zostałem w roku 1982, mieszkam i studiuję w Warszawie (nie podam na jakiej uczelni bo jeszcze dziekan się dowie i będę miał przesrane). Innych detali też zdradzać nie będę bo po co? Ci co mnie znają, to mnie znają, a ci co nie to nie. I lepiej niech tak pozostanie.

Email: slafko@mail.ruDarmozjad - w serwisie pełni od jakiegoś czasu rolę pomysłodawcy, oraz konsultanta od spraw wszelakich. To jemu serwis zawdzięcza sporą ilość działów i tekstów. Jako jedyny z moich współpracowników ma duży wpływ na kształt serwisu.

Nieco faktów z życia prywatnego: Koziorożec z zodiaku, Darmozjad z charakteru. Podobnie jak ja mieszka i studiuje w Warszawie, nie powiem gdzie dokładnie by uchronić go od natrętnych łowców autografów. Z mniej użytecznych informacji podam jeszcze że jest częstym bywalcem stadionu dziesięciolecia i słucha od chuja muzyki.

Email: oskar2000@poland.comDefekt mózgu - człowiek od brudnej roboty. W serwisie zajmuje się głównie tym do czego ja nie mam cierpliwości. Osoba na tyle zaufana że mogę mu polecić nawet najbardziej odpowiedzialne zadanie. Jeszcze nigdy nie nawalił. Po prostu zajebisty współpracownik.

Nieco faktów z życia prywatnego: Mieszka w Warszawie, gdzie uczęszcza do liceum. Jest realistą ze skłonnością do pesymizmu, co wcale nie przeszkadza mu w osiąganiu dobrych wyników w nauce. Chciałby dostać Nagrodę Nobla (ze względu na finansową część wynagrodzenia) i być w posiadaniu bomby atomowej (a kto by nie chciał...).

Email: malkolm909@poczta.onet.plBlacha - nasz spec od reklamy - potrafi tak namieszać w sieci by połowa internautów wchodziła do naszego serwisu. Gdyby tylko miał szybsze łącze to by ten cel zrealizował. Do jego zajęć należy też szukanie materiałów na aktualizacje, co zresztą raz na tydzień robi. Niewielki z niego pożytek :-(

Nieco faktów z życia prywatnego: wiele go różni od pozostałych serwisantów. Mieszka poza stolicą, a dokładnie w Gdańsku, gdzie powtarza drugą klasę pewnego gimnazjum. Nie lubi kobiet, nie wiem czy jest homo czy hetero i nie będę w to wnikał. Z jego marzeń wynika że to drugie, bo chciałby się przespać z Andżeliną Żoli (czy jakoś tak).

Email: blacha@deathstar.beKTR - osoba najluźniej związana z serwisem. Rzadko tu zagląda i równie rzadko poświęca się aktualizacjom. Być może kiedyś będzie robił więcej, ale póki co jego działalność ograniczona jest do produkowania durnych, posranych i bezsensownych tekstów. Czyli takich jakich potrzebujemy :-)

Nieco faktów z życia prywatnego: najstarszy z serwisantów, na świat przyszedł w roku 1981. Mieszka w Warszawie, gdzie uczęszcza do Szkoły Głównej Handlowej (w skrócie SGH). Miał kilka konfliktów z prawem, jednak nigdy nie był karany. Chciałby ożywić polską gospodarkę, do 10% przyrostu krajowego brutto w skali rocznej. Głupie marzenie, nie?

Email: piotrek@katerp.prv.pl