::::::: dlaczego warto się onanizować :::::::


 1. Poskromienie szalejących hormonów.

 2. Poznanie swej seksualności i swego ciała.

 3. Oczyszczenie umysłu od natrętnych czasami myśli o seksie i wyzbycie się związanych z tym napięć, emocji i stresu.

 4. Poznanie swych reakcji i potrzeb seksualnych.

 5. Nauczenie się przeżywania orgazmu i dochodzenia do niego

 6. Bardzo duży wpływ na rozwój fizyczny ciała i narządów. Pozwala lepiej rozwijać się piersią i narządom rodnym młodych dziewczyn nie narażając ich na różne niebezpieczeństwa związane z przedwczesnym rozpoczęciem stosunków seksualnych z partnerami. Wiadomo przecież, że piersi, macica i pochwa biorą bardzo aktywny udział w podnieceniu seksualnym i samym orgazmie dlatego poprzez ich częste ukrwienie i wykorzystywanie rozwijają się one właściwie i lepiej.

 7. Piersi często pieszczone (a tak powinno się dziać w trakcie onanizowania się) nie tylko, że często się powiększają ale są piękne stojące i jędrne. Pieszczoty piersi to przecież nic innego jak masaż podobny temu w salonach kosmetycznych. (pamiętajmy jednak aby pieścić piersi obie na przemian by miały jednakowy wygląd)

 8. Macica i pochwa poprzez częste ukrwienie się rozwija się prawidłowo a śluz wypływający z pochwy przy każdym orgazmie oczyszcza ją z różnych drobnoustrojów i innych cząstek mogących zalegać tam pomiędzy miesiączkami i mogących wywoływać różne stany zapalne lub infekcje.

 9. Pozwala przygotować się do przyszłego życia seksualnego

 10. Pozwala powstrzymać się bez zbędnych i często negatywnych emocji, od stosunku z partnerem do momentu aż naprawdę będziemy tego pewni, że to ten właściwy i, że jest on tego wart. Można powiedzieć, że robimy to wtedy z głową bo tego chcemy a nie, że zmuszają nas do tego hormony które w młodym wieku kierują naszym postępowaniem bardziej niż rozum, czego skutki są czasem wręcz tragiczne.

 11. Pozwala powstrzymać się od zdrady małżonka gdy jego temperament nie jest równy naszemu i częstotliwość współżycia jest mniejsza niż nasze oczekiwania.

 12. Co bardzo ważne pozwala wyzbyć się i przezwyciężyć wstyd. Wstyd przed pokazywaniem naszej nagości i wstyd przed mówieniem o naszych potrzebach, oczekiwaniach i fantazjach erotycznych. Ludzie uprawiający onanizm z reguły nie mają żadnych zahamowań przed pokazywaniem się i prezentowaniem swego ciała nawet przed osobami obcymi. Nie mają także zahamowań w rozmowach na temat seksu. Dla nich to wszystko jest proste i jasne ponieważ oni są szczęśliwi i zawsze zaspokojeni przez co seks jest dla nich normalną czynnością jak jedzenie tyle tylko, że o wiele przyjemniejsze

 13. Pozwala uniknąć szukania na gwałt partnera by mieć z kim to robić.

 14. Pozwala zapobiec dzikiej żądzy i pragnieniu by iść do łóżka z pierwszym napotkanym partnerem aby tylko rozładować emocje i mieć to już za sobą.

 15. Daje niezbędny czas partnerom na lepsze poznanie się i spokojne udowodnienie sobie, że powinni zrobić to właśnie ze sobą.

 16. Usuwa stres przed niewiadomą tego pierwszego razu. Osoby uprawiające od dłuższego czasu onanizm nie boją się, że coś im nie wyjdzie, że nie będą umiały odpowiednio reagować itp.. Bo znają uczucie narastania fali podniecenia i samego szczytowania.

 17. Na pewno nie zajdziecie przez to w niechcianą ciążę i unikniecie chorób.