::::::: współpraca :::::::


Serwis ten początkowo prowadzony był przez jedną osobę o ksywce Slafko. Ale uległo to zmianie. Obecnie twórców serwisu jest kilku, i każdy zainteresowany może do nich dołączyć. Slafko nadal pełni jednak rolę decydującą w kwestii wszystkiego co się na jego łamach zamieszcza.


Jeżeli chcesz dołączyć do obecnego zarządu to nic nie stoi na przeszkodzie. Jest to współpraca dobrowolna i w każdej chwili można z niej zrezygnować. Nie będziesz czerpać żadnych korzyści materialnych, nic też cię to nie będzie kosztować. Jedyne co zyskujesz to oglądalność dla swoich materiałów. Jednym słowem jest to "współpraca dla idei".


Przez dołączenie do zarządu rozumiane jest udostępnianie treści które zostaną potem zamieszczone w serwisie oraz częste aktualizowanie ich (jeżeli ograniczysz się do napisania jakiegoś opowiadania lub przysłania kilku filmów to możesz liczyć jedynie na wzmiankę w dziale "zasłużeni"). Osoba taka musi przynajmniej raz na tydzień dostarczyć materiały na aktualizację, najlepiej wykonane przez siebie (plagiaty mogą nie być brane pod uwagę).


Co więc musisz zrobić? Prawie nic. Na początek prześlij na adres sracz@email.it jakieś ciekawe materiały. Zostaną one przez nas oblukane i jeżeli okażą się dobre to wylądują w serwisie, a ty w zarządzie. Do działu "o nas" zostaniesz dodany dopiero po dodatkowym wysłaniu swojej podobizny.