---

| Techniczne

FAQ 13

Poprzednie pytanie
Pytania
Następne pytanie

---

?

PRZEGLĄDANIE KAKOFONII

!

Autor strony dołożył wszelkich starań, aby Kakofonia była wyświetlana poprawnie na jak największej ilości konfiguracji. Jednakże przetestowanie wszystkich konfiguracji nie jest możliwe. Dodatkowo pewne nowe technologie wykorzystywane na stronach WWW mogą wykluczać z użycia starsze konfiguracje.

Zalecana przeglądarka: Microsoft Internet Explorer 5; strona powinna być poprawnie wyświetlana także w innych przeglądarkach od czwartej generacji wzwyż.
Zalecana rozdzielczość: 800x600; strona wyświetlana poprawnie także w rozdzielczości 1024x768; w rozdzielczościach wyższych i przy monitorach o niewystarczających przekątnych ekranu litery na stronie mogą być za małe; strona wyświetlana niepoprawnie w rozdzielczości 640x480.
Zalecana głębia kolorów: 16 bitów - High Color (64 tysiące kolorów) lub więcej, przy 256 kolorach i mniej strona może być wyświetlana niepoprawnie.
Czcionki: Kakofonia korzysta standardowo z czcionki Verdana i Arial; jeżeli w Twoim systemie jej nie zainstalowano, to z czcionki Tahoma, następnie Arial, a w przypadku braku tej ostatniej z pierwszej czcionki bezszeryfowej dostępnej w systemie.

ZOBACZ TEŻ
Dlaczego nie widać polskich znaków?
Dlaczego menu z lewej strony jest zrujnowane?
Dlaczego nie widać menu z tytułami filmów?

 


K(C) MG. KAKOFONIA jest częścią serwisu STOPKLATKA.