Wyniki ankiety PK:
 
Tak ocenili nas internauci sympatyzujący z podanymi partiami:
 
 
KOMENTARZ: Uzyskanie średniej oceny ponad 8 jest miłym zaskoczeniem dla nas. Rozkład  poszczególnych ocen pokazuje, że internauci nie sympatyzujący z partiami postkomunistycznymi oceniają nas lepiej niż osoby głosujące na partie lewicowe. Jesteśmy zdziwieni, że osoby popierające SLD oceniły nas aż na 6. Ocena naszej strony, jak widać, zależy w głównej mierze od poglądów politycznych wizytujących.
 
Stosunek stałych gości naszej strony do osób wizytujących PK tylko raz, wynikający z odpowiedzi na pytanie naszej ankiety: czy jesteś stałym gościem naszej witryny?:
KOMENTARZ: Taka duża różnica między stałymi gośćmi naszej strony, a osobami wizytującymi PK tylko raz, spowodowana jest tym, że osoby wizytujące nas po raz pierwszy najczęściej wysyłają ankiety. Jednakże często powracają na naszą witrynę, szukając zaproponowanych przez siebie w ankiecie nowych tekstów propagandowych. Według danych jakie posiadamy, internauci głosujący na AWS są najliczniejszą grupą stałych gości naszego serwisu.
 
Poparcie danych partii przez internautów:
 
  
KOMENTARZ: Niewątpliwie najwięcej osób, które nas odwiedziły, poparłoby w najbliższych wyborach UW. Jest to skutek wydrukowania informacji o naszej stronie przez Gazetę Wyborczą, która cieszy się popularnością wśród głosujących na UW. Wzbudzamy duże zainteresowaniem wśród osób sympatyzujących z UPR. Unia Polityki Realnej, jak widać,  ma większe poparcie wśród ludzi młodych. 
 
 Wiek czytających nas internautów:
 
 
 
Wykształcenie internautów przeglądających naszą stronę przedstawia się następująco:
 
KOMENTARZ: Największą popularnością cieszymy się wśród ludzi wykształconych, interesujących się polityką oraz wśród osób młodych, ze średnim wykształceniem lub jeszcze uczących się.
 
 Co zmieniliby internauci na naszej stronie:
KOMENTARZ: Wynik ankiety zaskoczył nas właśnie w tym punkcie. Nasza strona pod względem graficznym jest nie najbogatsza. I to, że internauci dodaliby nowe działy i zwiększyli ilościowo materiał propagandowy, a spora liczba osób nic by nie zmieniła jest dosyć interesujące. Wynik jest prawdopodobnie taki, ponieważ spora liczba internautów woli szybko ładujące się strony WWW. Najważniejszą, według wizytujących, zaletą naszej witryny jest przejrzysty i czytelny układ strony.
 
Za otrzymane ankiety bardzo dziękujemy i zachęcamy "mniej aktywnych" do przesłania swoich spostrzeżeń w postaci, oczywiście, naszej ankiety.
Strona z wynikami ankiety będzie co jakiś czas uaktualniana.
 
Krzysztof Wasilewski
Karol Pykosz
 
| POWRÓT |
 
_________________________________________
Przewiduję liczne uaktualnienia strony,
więc zajrzyj tu jeszcze kiedyś.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Krzysztof Wasilewski