Jak już wspominałam na stronie głównej, mam na imię Ewa. Mieszkam w miejscowości Strzelce Krajeńskie, które jest miastem położonym w zachodniej części Polski, a konkretnie w województwie lubuskim. Urodziłam się 25 kwietnia 1984 roczq w Drezdenq, które jest niedaleko oddalone tam gdzie mieszkam.


Pod względem osobowości jestem raczej osobą o silnym charakterze, który niełatwo ulega presji zewnętrznej. Z natury jestem szczera, pogodna lubiąca dobrą zabawę, lubię poznawać nowych ludzi, którzy do tej pory nie byli mi bliżej znani; ponadto staram się być osobą tolerancyjną oraz wyrozumiałą, ale wiadomo do pewnego racjonalnego poziomu i w ramach swoich możliwości osobistych.


W swoim życiu nie akceptuję ludzi, którzy kłamią, są dwulicowi, krzywdzą swoim postępowaniem innych.


Zawsze staram się być sobą, ponieważ jest to istontne w zyciu, choć różnie to bywa więc jak jest coś nie tak to wówczas panuję nad tym co robię i w jakim to celu. Wiadome jest to, że jak będziemy postępować w stosunku do innych to oni będą i nas tak traktowac, tak jak my postępujemy :))


Czas wolny lubię spędzać w bardzo różny sposób, który jest uzależniony przede wszystkim od zasobu dysponowanego czasu oraz od posiadanych środków materialnych. Ponadto swoje zainteresowania dotyczą nawet dziedziny psychologii.