A niom teraz kolejny etap mojej stronki, ktory będzie poświęcony zagadnieniu Przyjazni :))) Oczywiście wiadomo, że jest to raczej temat bardzo zróżnicowany i można o tym dyskutować bardzo bardzo długo... .


Jedno jest pewne, iż Przyjaźń w moim życiu znaczy bardzo a bardzo dużo. Praktycznie muszę stwierdzić, iż moje życie jest przepełnione ludzmi, którzy są mi bliscy w jakiś tam mniejszy lub też większy sposob (...) :P

A tak poza nie mogła bym żyć bez istnienia znajomych, z którymi moge spedząc czas wolny, jaki mam do dyspozycji... . Uważam, że nie jest ważna ilość przyjaciół, ponieważ liczy się jakość cech ludzkich i to kim jest :)))

Choć nie zawsze mamy okazję spotkać ludzi, którzy mogą być naszymi bliższymi nic dotąd znajomymi, czyli Przyjaciółmi, bowiem ludzie w dzisiejszych czasach są jakby coraz "gorsi" i liczą sie dla nich jedynie pieniądze nic poza tym; z zaufaniem też jest ciężko... i nawet nieraz bardzo a bardzo :(

Przede wszystkim dla mnie najważniejszą cechą w przyjaźni jest szczerośc, zaufanie oraz wyrozumiałość, którą nie raz czy nawet częściej potrzebujemy od kogoś miec... . Istotną również cechą, czy jak to tam można nazwać pomoc od drugiej osoby w sytuacji, kiedy nie zawsze jesteśmy sprawni i nie możemy tego osiągnąć co chcemy... a wiadome jest, iż nie ma tak dobrze, że chcę i mam to od razu :))


A teraz oto kilka myślę ciekawych i słusznych cytatów, które są pewnie Tobie znane, choć po części....
"Za dobrym przyjacielem warto iść nawet w głębiny" ( Przysłowie koreańskie)

"Tylko ludzie o wielkich zaletach serca mają przyjaciół" ( Wolter)

"Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to,co najbardziej w nim kochasz."

"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku,potrafi sprawić, że znów wraca radość"

( św. Jan Bosko)

"Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni" (Mikołaj Gogol)