Hmmm... a teraz przypada by popisać cosik o mojej rodzince... i tak sobie myślę cio by tu napisać by bylo: krótko i na temat, ponieważ teraz nkit pewnie z Was nie ma tyle czasu do dyspozycji by czytać czytać coś co nie ma nie raz końca :)

A więc może zacznę od tego iż..., a może nie :) hi hi ale sie zakręciłam *joke* a teraz przechodząc do konkretów, chciałabym powiedzieć, że moja rodzinka nie jest zby liczna, bowiem mam oczywuście rodziców oraz barata (...). Moja mama ma na imię Maria, a tata Adam, jeżeli chodzi o brata to jest on ode mnie starszy o 2,5 roczq i ma na imuię jak dobrze pamiętam jeszcze - Marek :)) Niom mieszkamy tam gdzie już na poczatq wspomninałam czyli w Strzelach Krajeńskich. Jeżeli chodzi o czynności jakie wykonują obecnie moi rodzice to: mama obecnie jest an rencie jedynie z powodów chorobowych organizmu, a tata jeszcze pracuje. Brat tez pracuje i uczy sie zaocznie... :)

Mieszkamy oczywiście w bloczq na prawie największym osiedlu w naszej niewielkiej miejscowości. Mieszka mi się tu dobrze i jak zarówno mojej rodzince; klimacik sprzyja, towarzycho też więc jest spox, a jak będzie dalej o tym nie mam zupelnie pojęcia, bowiem w życiu to różnie bywa... .


Również muszę stwoerdzić, że czasem mam jakby w głębi siebie pragnienie by zamieszkać, choć jeden tydzień na wsi, np. w domq jednorodzinnym, by poczuć ten klimat natury, swieżego piewietrza..., by óc choć na chwilę odizolować się od tego świata miejskiego, który jest praktycznie monotonny (...) Ale cóż jak narazie mogę sobie tylko pogadac, popisać i nic poza tym, ponieważ i tak mam duże przekonanie, że będę mieszkać pewnie do końca swego żywota w mieście :((

Myślę, że jak narazie to wystarczy informacji dodyczących tego zagadnienia, czyli o mojej rodzince :)))