... a teraz trzeba by było oczywiście rozpatrzyć kwestię moim osobistych zaintersowań :) hie hie a tu można dużo pisać i pisać, ponieważ lubie wiele rzeczy wykonywać... ale wiadomo że nie zawsze to można czynić co się chce, ale to już w tym wypadq inna kewstia w tej części stroki chyba nie winnam tego rozpatrywać , bowiem byłoby to zbierzne z oamwianym teraz zagadnieniem :)) A teraz wracajac co tego co ja lubie hm....., przede wszystkim trzeba by było zacząc od muzyki, która jest praktycznie moim niedzwonym elementem w życiu.
Zawsze jak mam okazje włączam radyjko czy nawet komputer i słucham tego co chcę w danej chwili. Muszę jednak tu zaznaczyć, iż nie mam tak wyspecjalizowanych wolalistów, zespołów, gatunq itd, które lubię słuchać, bowiem każda muzyka ma coś w sobie wartego odkrycia i poznania. Muzyka bardzo mi pomaga w życiu, są przecież trudne w naszym życiu chwile i wtedy jest już lżej na duchu, jeżeli właczę sobie jakiś utworek, który w danej chwili inicjowuje z moim stanem wewtrznym :)

Ponadtlo lubię się dobrze zabawić na jakieś cool imprezie, by móc się wyluzować i choć na chwilę zapomnąc o problemach i wielu nam niesprzyjającuch sytuacjach, a do tego oczywiscie pasowało by dobre towarzystwo ludzi, którzy umieją się zabawic tak by nie przedzadzic i nie czynic tym drugiemu krzywdy :)) W jakimś tam sensie intersuje mnie też dziedzina nauki zwana oczywiście psychlogią hi hi ale to brzmi :))

Bardzo lubię spędzać wolny czas pracując na komputerach, ale oczywiście niedoslownie, ponieważ nie mam jeszcze do tego aż takich wielkich kwalifikacji, ale tak co coś tam się porobi na necie, w danych programikach..., jednka muszę przyznać, iż lubię podejmować konwersacje z ludzmi z Internet Realy CHat, czyli krótko mówiąc IrC...nic dodać nic ujac:))